گروه ابوالفضل پورعرب آتنه فقیه نصیری محمدرضا شجریان

گروه: ابوالفضل پورعرب آتنه فقیه نصیری محمدرضا شجریان استاد شجریان شهره سلطانی سرطان حنجره بهناز جعفری استان تهران عمل جراحی سرطان ریه

گت بلاگز اخبار اجتماعی دستوری جهت حضور خانواده‌ها در ورزشگاه دریافت نکرده‌ایم/ جهت میزبانی از خانواده

مدیر مجموعه ورزشی آزادی ضمن تاکید بر این عنوان که هنوز هیچ دستور کتبی راجع به حضور خانواده‌ها در ورزشگاه‌ها دریافت نکرده تاکید کرد در صورت صدور چنین دستوری امکا

دستوری جهت حضور خانواده‌ها در ورزشگاه دریافت نکرده‌ایم/ جهت میزبانی از خانواده

مدیر مجموعه ورزشی آزادی: دستوری جهت حضور خانواده ها در ورزشگاه دریافت نکرده ایم/ جهت میزبانی از خانواده ها آمادگی کامل داریم

عبارات مهم : خانواده

مدیر مجموعه ورزشی آزادی ضمن تاکید بر این عنوان که هنوز هیچ دستور کتبی راجع به حضور خانواده ها در ورزشگاه ها دریافت نکرده تاکید کرد در صورت صدور چنین دستوری امکان حضور خانواده ها در کنار هم در آزادی وجود ندارد و جایگاه اختصاصی جهت زنان در آزادی تعبیه خواهد شد.

پروانه سلحشوری، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در گفت وگوی اخیر خود با اعتمادآنلاین اعلام کرده بود که مدیر جمهوری دستور حضور خانواده ها در ورزشگاه را خطاب به وزیر ورزش صادر کرده است ولی این دستور رسمی هنوز از سوی وزارت ورزش و جوانان اجرایی نشده هست. این نماینده مجلس ضمن تاکید بر این عنوان که معصومه ابتکار، معاون ریاست جمهوری در امور زنان حتی شیوه نامه ای در این خصوص نوشته گفته بود وزرا باید فرمان حسن روحانی را اجرا کنند.

دستوری جهت حضور خانواده‌ها در ورزشگاه دریافت نکرده‌ایم/ جهت میزبانی از خانواده

در همین رابطه فرهاد نیکوخصال، مدیر مجموعه ورزشی آزادی در گفت وگو با اعتمادآنلاین اعلام کرد هیچ دستور و مجوز کتبی جهت حضور خانواده ها در ورزشگاه جهت آنها صادر نشده هست. نیکوخصال گفت: «من هم عنوان دستور خاص مدیر جمهوری جهت حضور خانواده ها در استادیوم های ورزشی را در رسانه ها خواندم. منتهی در این رابطه از سوی وزارت ورزش و شرکت توسعه و تجهیز هیچ ابلاغیه ای جهت ما صادر نشده است تا مقدمات این حضور را فراهم کنیم. به هر صورت مدیر جمهوری اخیرا دستور رسمی جهت ادامه حضور خانواده ها در ورزشگاه را صادر کرده اند و ما هم منتظر اجرایی شدن این دستور هستیم.»

نیکوخصال در رابطه با این عنوان که آیا ورزشگاه آزادی آمادگی میزبانی از خانواده ها در مسابقه های لیگ را دارد یا خیر گفت: «آماده هستیم به محض اینکه دستور رسمی جهت ورود خانواده ها به استادیوم صادر شود امکانات و زیرساخت های مورد نیاز جهت این اتفاق بزرگ را فراهم کنیم. البته راجع به نحوه اجرای این طرح باید جلسات، بررسی ها و برنامه ریزی های مختلفی صورت بگیرد. منتهی قطعا شرایط میزبانی از خانواده ها به شکل دو مسابقه تیم ملی در جام جهانی که در آزادی پخش شد، نخواهد بود.»

مدیر مجموعه ورزشی آزادی ضمن تاکید بر این عنوان که هنوز هیچ دستور کتبی راجع به حضور خانواده‌ها در ورزشگاه‌ها دریافت نکرده تاکید کرد در صورت صدور چنین دستوری امکا

نیکوخصال در ادامه تاکید کرد: «قطعا در صورت صدور مجوز جایگاه های مخصوص جهت زنان در استادیوم تعبیه خواهد شد و سرویس بهداشتی، نمازخانه، بوفه و ورودی و خروجی جداگانه جهت زنان در نظر گرفته می شود تا هیچ مشکلی در این رابطه وجود نداشته باشد و بدون کوچک ترین مشکلی میزبان زنان و مردان در استادیوم باشیم. همان طور که اشاره کردم ما منتظر دریافت دستور جهت انجام کارهای مورد نیاز هستیم.»

فرهاد نیکوخصال در پاسخ به این پرسش که اگر تا شروع جام ملت های آسیا در دی ماه مقدمات حضور خانواده ها در ورزشگاه فراهم نشد، آیا بازی های تیم ملی در این مسابقه های باز هم جهت خانواده ها در آزادی پخش خواهد شد یا خیر گفت: «دستور این بوده که این حضور ادامه داشته باشد، ولی هنوز تصمیمی در این رابطه اتخاذ نشده است و اگر تصمیم گرفته شود باز هم جهت خانواده ها مسابقه های را پخش کنیم جهت این کار آماده هستیم.»

واژه های کلیدی: خانواده | ورزشگاه | ریاست جمهوری | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz